Учениците от читателския клуб „СотирЧЕТА“ почетоха паметта на Васил Левски като разказаха на третокласниците за живота и делото му. С подкрепата на г-жа Борисова библиотекар в читалище “ Светлина-1928″ с. Сотиря организираха викторина, посветена на Апостола на свободата, в която примериха знания отборите на „Силните“ и „Смелите“.












