153 години от гибелта на Васил Левски

Учениците от 1 до 4 клас се включиха в Националната инициатива за отбелязване на 153 години 

от гибелта на Апостола на свободата. На 19 февруари в 12,00 часа прозвуча едновременното

рецитиране на Ботевото стихотворение „Обесването на Васил Левски“.

Клуб „Млади възрождени“ отбелязаха този ден с рецитали, песни и викторина за Апостола.

Поклон пред великия българин!