Учениците от 1 до 4 клас се включиха в Националната инициатива за отбелязване на 153 години
от гибелта на Апостола на свободата. На 19 февруари в 12,00 часа прозвуча едновременното
рецитиране на Ботевото стихотворение „Обесването на Васил Левски“.
Клуб „Млади възрождени“ отбелязаха този ден с рецитали, песни и викторина за Апостола.
Поклон пред великия българин!













