Учениците читателския клуб „СотирЧЕТА“ посетиха спектакъл на Държавен куклен театър гр. Сливен. Постановката „Заешко училище“ развесели залата и превърна малките зрители в част от представлението. Денят продължи с културна обикалка на град Сливен и приключи с посещение на парк „Юнак“.









