Моята буква

Читателският клуб „СотирЧЕТА“ съвместно с учениците от трети клас отбелязаха Деня на Светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност в читалище „Светлина-1928“ с. Сотиря. Децата четоха откъси от любими произведения, отговаряха на гатанки и подредиха малка изложба на тема „Моята буква“ в сградата на кметство с. Сотиря.